Πρωταθλητές ΕΚΑΣΑΜΑΘ 2023-24
Ο ΜΠΑΣ Αγίας Βαρβάρας συγχαίρει τον Αστέρα Καβάλας, τη διοίκηση, τον προπονητή και τους αθλητές του, για την κατάκτηση του πρωταθλήματος Ανδρών ΕΚΑΣΑΜΑΘ και την άνοδο στη National League 2!!!
![](/admin/uploads/asteraskavalas/articles/0oI2kQt-HLzCMqtYHiCGARRU038V5T9r.jpg)
Ο ΜΠΑΣ Αγίας Βαρβάρας συγχαίρει τον Αστέρα Καβάλας, τη διοίκηση, τον προπονητή και τους αθλητές του, για την κατάκτηση του πρωταθλήματος Ανδρών ΕΚΑΣΑΜΑΘ και την άνοδο στη National League 2!!!